Ви додали:
СКЛ - Интернет магазин

Змішувач для умивальника, ванни, душа, біде - пристрій, який змішує в необхідній пропорції гарячу і холодну воду, направляє потік, регулює його силу. Асортимент подібної продукції, представлений на ринку, величезний. Моделі відрізняються технічним устроєм, матеріалом, зовнішнім виглядом. Як вибрати виріб, який служитиме довго, надійний і зручний в управлінні?

Основні характеристики змішувачів

Усі змішувачі для води, пропоновані покупцям, підрозділяються на три категорії:

  • вентильні, або так звані класичні, - з двома (чи одним) вентилями, що регулюють натиск холодної або гарячої води. Такого виду пристрої доцільно використовувати, якщо вода нагрівається газом;
  • кульові - оснащені одним руків'ям, яке обертається на всі боки. Дуже зручні тим, що дозволяють включити воду потрібної температури, натиску однією рукою. Недоліків у таких моделей практично немає, на сьогодні це - найпопулярніший варіант;
  • термостатичні - зі вбудованим автоматичним регулятором, що підтримує необхідні температуру, натиск води. Дуже зручні, але дорогі і складніші за інші пристрої в управлінні.

Який матеріал виготовлення найчастіше використовується:

  • латунь - за популярністю випереджає конкурентів завдяки відмінному балансу довговічності і дешевизни;
  • нержавіюча сталь - дешевша за латунь, достатньо довго служить;
  • силумін (сплав алюмінію і кремнію) - незважаючи на дешевизну, через свою крихкість не рекомендований там, де тиск води перевищує 3 бар.

Покриття для цих матеріалів відрізняється великою різноманітністю. Звичайні, не претендуючі на унікальність, вироби, як правило хромовані. У моду останнім часом входять гранітні змішувачі, емалеві, бронзові. Вони популярні у тих, хто готовий платити дорожче за дизайнерські вишукування.

Призначення змішувачів

Врахувати цей чинник дуже важливо при виборі конкретного пристрою, оскільки змішувачі для ванни, умивальника або душа, як і для кухонної раковини, біде відрізняються особливостям конструкції і способом кріплення:

  • економічні змішувачі для душу мають перемикач, який подає воду до ізливу або в металевий шланг з розпилювачем. Для перемикання потоку води із ізлива в шланг використовуються пристрої кульові (довговічні, надійні, але при поломці потребують заміни всього змішувача), картріджні (при поломці досить заміни картріджа), ексцентрикові (основний плюс - поєднуються з будь-якими кранами, мінус - швидко зношуються гумові прокладки), з пробковим девіатором (компактні, стильного вигляду, але їх складно відремонтувати самостійно);
  • дорожчі варіанти - душові системи і гарнітури - оснащені верхнім душем-лійкою, гідромасажною панеллю, поличками для аксесуарів;
  • змішувачі для кухні різноманітні, відрізняються формою і висотою ізлива, можуть бути додатково оснащені пристроєм, що фільтрує (особливо зручні моделі з окремим отвором для питної очищеної води). На сьогодні найкращою вважається модель кухонного змішувача з висувним душем. Він дозволяє ефективно міняти подання води для миття продуктів, посуду;
  • змішувачі для біде можуть кріпитися безпосередньо на горизонтальну поверхню біде (як правило, це кран з невеликим ізливом) або на стіну. Другий варіант особливо зручний в умовах санвузлів невеликого розміру, оскільки маленька лійка зі шлангом і важелем затвора може бути встановлена на стіні біля унітазу, не вимагаючи наявності безпосередньо біде.

Змішувач для умивальника може бути окремим або, якщо вибрати модель з довгим ізливом, використовуватися одночасно і для ванни або для двох мийок у кухні.

Інтернет-магазин СКЛ: підберемо найкращий змішувач для вас

Як з безлічі представлених на нашій інтернет-вітрині моделей вибрати оптимальну - зручну, надійну, красиву? Технічні характеристики моделі підбираються залежно від мети її застосування, на зручність використання впливає також спосіб і місце монтажу, а дизайн бажано підбирати такий, що поєднується з інтер'єром іншого простору. Різноманітність виробів дозволяє підібрати річ на будь-який смак і гаманець.